Boşanma Tartışması

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Boşanma Tartışması

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye brian_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Boşanma Tartışması

Boşanma Tartışması

Karı koca seyahat ediyorlarmış ve arabayı adam kullanıyormuş. Kadın söze başlamış:Hayatım. Seninle 15 yıl boyunca güzel bir beraberliğimiz oldu.

Ama artık boşanmak istiyorum. Adam bir şey söylememiş ama gaza biraz dokunmuş. Kadın devam etmiş:-Neden? diye soracağını biliyorum.

Üzgünüm, nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum. Nereden başlasam. Birkaç aydır arkadaşın Joe ile birlikte oluyoruz ve ondan hoşlanıyorum.

Adam suskunluğunu sürdürmüş ama, giderek hızlanıyorlarmış.Kadın devam etmiş:-Evi ben istiyorum.

Hızları biraz daha artmış.Ayrıca,bankadaki hesabın yarısını ve arabayı da istiyorum.

Daha da hızlanmışlar.

Kadın konuyu bitirmeye karalıymış ama adamın sessizliğine de pek bir anlam veremediğinden, merakla sormuş::Sen hiç bir şey söylemeyecek misin?

Sen bir şey istemiyor musun?Adam gaza biraz daha yüklenirken nihayet suskunluğunu bozmuş:-Hayır, zira en gerekli olan şeye zaten ben sahibim.

Kadın şaşırmış.-Öyle mi? Neymiş o?Araba hızla yolun kenarındaki ağaca doğru yönelirken adam şeytanca bağırmış:

AIRBAG BENDEEEE!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler