Yollarda Dikkatli olalım Arkadaşlar

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Yollarda Dikkatli olalım Arkadaşlar

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye orhan-sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Yollarda Dikkatli olalım Arkadaşlar

Bir Gurbetci Kardesimizin Maili.
    DIKKATE ALALIM LUTFEN...
    "Merhaba kardesim.. Basimdan gecen bir olayi sizlerle paylasmak istiyorum. Kimse onlarin tuzaklarina dusmesin. Dun aksam ustu sirb cikis bulgar giris gumrunde bir adam yaninda esi ve cocuklari vardi adam benim arabanin yanina geldi cok az cami actim buyur kardes dedim bana Bulgarin vignetesini vermek istedi camdan iceriye uzatti bosuna alma daha gecerliligi var al kardesim dedi ve hemen uzaklasti. Dikkat türkcesi cok iyidi. Biz arabanin icine almistik bir kere Vigneti. daha önce okumus oldum olay aklima gelmisti Adam cünkü cok süpheli davraniyordu.Esime hemen bir peceteye sarip yan camdan atmasini soyledim.esimde hemen atti.bir kac saniye icerisinde .Arabanin icini bi koku sardi ve fenalasmaya basladik halsizlik,uyku vucutta,uyusmalar olmaya basladi korktuk cok sukur ki yol arkadaslarimiz vardi yani yalniz degildik .ilk dinlenme tesisine kadar camimiz acik gittik.elimizi yuzümüzü yikadik. Kendimize geldik . Sizin anliyacaniz bu tuzaga bir baska gurbetcimiz daha düsmesin paylasirsaniz sevinirim. Yollarda yada gümrüklerde Hergangi birileri bisey vermeye calisirsa kimseden bisey almasinlar gubetcilerimiz .Allah bu tun gurbetcilerin yardimcisi olsun. .."

Viyana Manset Haber...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler