Sayfa 1/3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: ⭕🆗WatchedTV™✅

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye markclark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart ⭕🆗WatchedTV™✅

Kullanımınıza İlişkin Gerekli Açıklamalar Ekte Sunulmuştur.

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 202 kişi bu gönderi için markclark üyemize teşekkür etti:
    bornovali, oracles, Selturk, shadowhero55, memet1968, 4ever, Burax45, androbjk34, Laurent, Ilker Gülay, hakan1978, Babacan1, egelim9009, wanunu86, mevlüt1967, romtiton, techno34, crzylvr1, Firat58, proffbay34, esdizayn, adamci, 2hwswe7k, TNS90, takeshikovacs5, Ugurturmaz77, Hellyboy, xproteam, arslion84, sancez1905, emredemir, iLevo, mufti37, Wonka, OSMANLİTOKADİ, Muratwizard, Efes, recep1, semavati, o.eren, mutlu, Muhalif, duzce1903, Yaya, Alex1269, can47, Osaman, schweisser, ankaphoe, a.soyel, emreemir, eray48, hakanaxu, Seyyah34, Hayallerinresmi, HEMEGE, akume, Hy70, korsan2012, memati54, ozer001, MinT, Ttoygun, esuf, Bulkazli, mustafaist., exex, orhansanverdi, iavci, krtl, yasiniyigun, yuydu, Gunnikboy12, hpgdisco, sahin55, nash24, karaturk06, Muki, guamete, Hurkan1995, Ekrem Gökten, mazlum118, IMPERATOR1907, kardasali64, Isa, Kral68, Kay38, 1adil@mail.com.tr, aliyil88, hsnhuseyin31, berecikli, attilla1954, strider, Felix557, iso2006, gabali42, ergün, Samet1905, Senol67, tarum76, sürücü, canlitv, Asker, Phepuq, resul_1972, kanmur, ceylan, Diyaren, lilatesz, Alihatay, can52, Semset74, thunder043, SaKo, yorfa, Aximann, reduak, gurselfb, piki, Tunicim, Asi1453, Güni61, Landshut02, tekmenli, anka06, Sedat_57, canim17, Isi, Tavaslı, bprg, fugger, kozanoglu, obensirona, zkuzey, raalbatros, burak3, aykan34, rihtim, belp, bulent_39, raket, hbordo-mavi, Bozzofmarl, sarizeybek, goldprens, adilem, ithaldamat, Mbd18, mmliklnc100, spacesatc5, delphin01, AhmetK46, ilkerxtk, ziko_86, antepli, geminid3, fenerli78, tahajik, Zekis, sefah, Nejyoner, Mezarci55, Nike, Yaşar, seat2005, ozguronur, soundhs, Ilgad, imky, kemal çalışmaz, ANANIN, yenideneme., muammer74, WanTeD, Piriyatel, abbot, merdanli, tükenmez, Yazar Panda, denizli73, aksungur64, Sonhan, ömer kartal, ton, mehmetey, Kafkas3536, awschar, mahobilo, yalcin45, Hasanfsm, Murat84, bngl12, Bekir Alkan, Batu7, delikadir, cagalici, torosbeyi07, köprülü, hasanb, Sakir Karaaslan, SUNGATE

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye awschar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Hocam bunu Android cep telefonunda nasil yaptin alatabilirmisin. Mesela bu Livephp ve IDPHD bunlari hangi klasöre kopyaliyorsun. Yani söyle güzel bir anlatim yapsan da herkes faydalansa.

4. 8 kişi bu gönderi için awschar üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı awschar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunu Android cep telefonunda nasil yaptin alatabilirmisin. Mesela bu Livephp ve IDPHD bunlari hangi klasöre kopyaliyorsun. Yani söyle güzel bir anlatim yapsan da herkes faydalansa.
    Pc de xampp ama androidde nasıl, onu bende merakla bekliyorum.

6. 4 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yalcin45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ben ssiptv de açamadım
    Detaylı bi videolu olsa
    DNS yi de yaptım ama açılmadı

8. 3 kişi bu gönderi için yalcin45 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye fenerli78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

herhabgi player denmis ama deneyim dedim yine olmadi demek bu benim gibi saf geri kalmislar icin degil :-)

10. fenerli78 üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)