5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Youtube kanalının canlı yayınını ve son videosunu çekme

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye bedaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Youtube kanalının canlı yayınını ve son videosunu çekme

Ben bu siteme [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. embed kodu ile youtubeden tv canlı yayını çekiyorum. Youtubeden çektiğim embed kodu şu şekilde

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/live_stream?channel=UCrJwG-Zps4Am9H_vVPxh9Fg&showinfo=0&rel=0&wmo de=transparent&" frameborder="0" allow="accelerometer; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Bu kodu site admin panelindeki eklediğim kanalın sayfasındaki embed kodu alanına giriyorum youtubedeki ilgili kanalın sayfasında canlı yayın var ise çekiyor canlı yayın durursa bu video oynatılamıyor sayfası geliyor.

Benim istediğim ise şu

Bu embed kodunu geliştirip kanalda canlı yayın var ise göstersin yok ise yada canlı yayın bitince kanalın son eklenen videosunu göstersin ve canlı yayın tekrar başladığında tekrar canlı yayını göstersin. aynı player içerisinde Böyle bir döngü olsun istiyorum

Böyle bir ayar yada kodlama yapılabilir mi? bu işlerden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Saygılar.

2. 3 kişi bu gönderi için bedaze üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

kodlama bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

4. bedaze üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye ergün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

asaki linkteki yt.php serverine yükle keyfine bak örnek linkdeki kirmizi olanlari yerleri sadece deyistir . youtube deki sadece kanalin kirmizi olan yerini her kanal icin deyistir keyifle izle . [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..NMre6IAAAiU

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Örnek Link : http://localhost .com/yt.php?id=NMre6IAAAiU&type=m3u8

bu php codu yilmaz ustam dan alintidir lütfen baska sitelere eklemeyin .
    Konu ergün tarafından (29.09.22 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi bu gönderi için ergün üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Hocam öncelikle ilgin alakan için çok teşekkür ederim. Benim amacım videonun m3u8 adresini almak değil di. Sorumu şöyle tekrar sorayım.
    Youtube de canlı yayın yapan bir kanalın UC ile başlayan kanal ID sinden o kanalda canlı yayın var ise embed kodu ile kolayca çekiyorum fakat canlı yayın bitince boş ekran kalmasın kanalın son eklenen videosuna geçiş yapsın, canlı yayın başladığında tekrar canlı yayına geçsin istiyorum.Böyle bir döngü yapılabilir mi

8. bedaze üyemize teşekkür edenler:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Krl12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

php dosya nasıl kuruluyor

10. Krl12 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler