20 ay hep gec aylık alma

Thema bewerten:
Ergebnis 1 bis 1 von 1

Thema: 20 ay hep gec aylık alma

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Serseri

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard 20 ay hep gec aylık alma

Slm arkadaslar sizinle bir konuyu paylasıp sizden bigi ve öneri almak istiyorum . Ben 17 senedir bir firmada calısıyorum. 17 senede 2 krank ve 1 kez izin yaptım . Firmayla ve patronla aram iyi , fakat son 20 aydır firma benım ve 5-10 arkadasın aylıgını gec gönderiyor . Önce 5gün gec sonra 10 sonra 20 böyle böyle gec göndermeye basladi simdi de iyice geciktirdi, 2ayda bir yolluyor , normalda her ayin 15 inde göndermesi lazimsuan 2ay alacagim var ve bugün ayin 19u yaklasik 64 gündür para alamadim bu bazen 70 günüde buluyor , is yerine telefon actim kac sefer bana patronu ara diyorlar patronu ariyom tamam yolladik diyor . Nerdeyse 20 aydir durum böyle .bende sinirlendim bu hafta krank yazildim ama faydasi olmadiyerime hemen gecici birini bulmuslar , yani krank ta ise yaramiyor , ne yapacam bilemiyorum . Suan bankaya nerdese 3000 minusa girdim birde bu paranin faizi gelecek,firmada 150 kisi kadar calisan var bunlardan5-10 kisi benim durumda ve firmanin eski calisanlari, ne yapmam lazim siz ne önerirdiniz

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer