slmlar

Thema bewerten:
Ergebnis 1 bis 3 von 3

Thema: slmlar

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von muratkrk1

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard slmlar

selamlar bende cok eskıyım 2010 yılında cccam ın en verımlı oldugu donemlerde baslamıstım cok guzel zamanlardı sımdı tabıkı hersey bambaska eskıden ımkanlar kısıtlıyken nekadar guzeldı hersey

Ähnliche Themen:

2. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu muratkrk1 für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murat84

Info

A.s. kardeşim 2009da dream box kullanmıştım canak ve internet üzerinden şifreli kart. Bikaç sonra IPTV yayılmaya başladı 2015 gibi çanaktan kurtuldum IPTVye adım attım. Güzel zamanlardı evet

4. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu Murat84 für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von muratkrk1

Info

Zitat Zitat von Murat84 Beitrag anzeigen
    A.s. kardeşim 2009da dream box kullanmıştım canak ve internet üzerinden şifreli kart. Bikaç sonra IPTV yayılmaya başladı 2015 gibi çanaktan kurtuldum IPTVye adım attım. Güzel zamanlardı evet
    2010 da yanlıs hatırlamıyorsam dreambox 500 almıstım karakoyden bı sure onunla guzel zamanlar gecirdik
    sonra klon dreambox 800 almıstım ama cok basımı agrıtmıstı guzel dı ısımı goruyordu
    daha sonra populerlık bıtınce bır kac iptv denemem oldu 2015 te ama pek sıcak bakmadım iptv henuz gelısmemıstı suankı gıbı degıldı cok ara verdım koptum
    ılgılenmedım
    sımdı iptv nın uydudan farkının olmadıgı zamanlardayız ve artık cıhazada gerek yok yenı nesıl tum tv ler desteklıyor

6. The Following User Says Thank You to muratkrk1 For This Useful Post:

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer