android telefon takip

Değerlendir:
1 kullanıcı bu konuyu oylamış:: listeyi göster
Yükleniyor...
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: android telefon takip

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye barcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart android telefon takip

merhaba
    ustadlar benım gıbı yenı baslayan bır acemıye yardımınız lazım
    kız arkadasıma androıd telefona ulasabıldıgımı ve ıstedıgım herseyı gorebıldıgımı soyledım (dilim kopsaydı)
    iddiaya ggırdık gerı vıteste yapamıyorum. androıd bır telefona baglanmam ve bunu ıspat ıcın whatsapp yazısmalarını almam lazım
    bu mumkunmudur bana yardımcı olabılırmısınız. ınternette satılan hazır uygulamaları ınceledım. parası bır kenara hepsi telefona fızıksel bır kurulum yapılması gerekıyor. uzaktan yapabıldıgını ıddıa eden programşarda %99 dolandırıcı..
    lutfen yardım edın

2. 5 kişi bu gönderi için barcom üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yönetici yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Böyle ilginç bir video buldum.

Ama fiziksel erişim mutlaka olmalı.

https://www.youtube.com/watch?v=6yIieS6wXnM
    Selam ve Saygılarla İyi Forumlar...

4. 5 kişi bu gönderi için yilmaz üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye sampo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle ilginç bir video buldum.

Ama fiziksel erişim mutlaka olmalı.

https://www.youtube.com/watch?v=6yIieS6wXnM
    Burada anlatılan airdroid. Ben kullanıyorum. Karşı telefona programı yüklemek ve gerekli izinleri vermek gerekiyor. Arkadaşın sorduğu soruda fiziksel olarak herhangi bir kurulum yapılmadan karşı telefonun whatsapp mesajlarını görebilmek. Bu da ancak karşı telefonu alıp bilgisayardan whatsapp web'e girip qr kodu okutmak. O şekilde karşı telefon whtasapp web(bağlı cihazlardan görünüyor) kapatmadığı sürece açık kalır ve mesajlar görünür. Başka şekilde mümkün değil.

6. 6 kişi bu gönderi için sampo üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Super Moderatör tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@sampo
    evet cok güzel aciklama yapmissin,telefonu PC ile beraber baglanti kurmadan bakamaz,anliyacaginiz android cigazina kesinlikle bir defada olsa temas etmeniz gerekiyor,diger yazilanlar hepsi yalan inanmayin.
    TESEKKÜR basmaniz yeterli,yazi yamayin.

DIKKAT:panellerin yaninda bulunan denetleme saglikli calismiyor hata veriyor,IPTV Checker ile kontrol ediniz!

DIKKAT:Paylasim yapan arkadaslar lütfen yalniz kendi kirdigimiz panelleri burada paylasalim,ordan burdan toplayip paylasilan yeteri kadar konu vardir.
    Calismiyor yazmadan önce vpn ile deneyin?

8. 5 kişi bu gönderi için tr-22 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye ithaldamat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Durumu şu şekilde çözebilirsiniz ama yine de kod lazım.artik wp 2 ayrı cihazda çalışabiliyor şu şekilde

WhatsApp'ı açın, sağ üstteki üç noktaya dokunun ve ardından Bağlı cihazlar > Bir cihazı bağla'ya dokunun. Bu, QR kodu tarayıcıyı getirecektir, burada ikinci telefonda görüntülenen kodu tarayın. İkinci telefonunuz, WhatsApp'ı birincil cihazınızla aynı hesapla açacaktır

Ama yine de QR kod lazım olacak.Aksi halde güvenlik sebebiyle hiç bir bilgiye Ulaşamazsınız. Ben çocuklarda Family Link kullanıyorum cihazlarını komple yönetebiliyor nerede olduklarından hangi programı kaç dk kullandiklarina, dilersen programlara izin vermeye veya engellemeye hatta telefonu kapatmaya veya kilitleme ye kadar yapabiliyorum. Ama maalesef konuşma veya o programda yaptıkları ne varsa onu göremiyorum. Family Link ücretsiz eğer bunu kızın telefonu a kurar ve erişime izin verirsen ve wp deki Qr kodu alabilirsen tüm işin çözülür

10. 3 kişi bu gönderi için ithaldamat üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler