2023 Yılı Arabayla Türkiye

Değerlendir:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 2023 Yılı Arabayla Türkiye

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Scott20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart 2023 Yılı Arabayla Türkiye

Selamlar Arkadaşlar,
    Ben 2007 yılından beri ilk kez Pfingstin tatilinde iki haftalığına Türkiye'ye arabayla gitmeyi düşünüyorum. Değişen bir şey var mı arkadaşlar ?
    Araç Ford 2018 Navigasyonu Servise gitmeden güncelleyebiliyor muyuz örneğin ?
    Sigorta ve ADAC'tan gerekli evraklar, vigneteler alacağız unutma diyeceğiniz evrak /belge var mı acaba?
    Hangi Güzergahı öneriyorsunuz ?

Saygı ve Selamlar, şimdiden teşekkürler

2. 5 kişi bu gönderi için Scott20 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye özgür67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Aleykümselam pasaportlarinin tarihine dikkat et,yollar hep otoban oldu cok rahat simdiden yolun acik olsun

4. özgür67 üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Scott20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaşlar gitmeden mutlaka Youtube'deki videolara bakın faydası oluyor. Bulgaristan ve Sırbistan yüksek ihtimalle arabayı boşaltıyorlar. Belki yazın yoğunluk daha fazla olunca herkesi yapmazlar bilemiyorum . Gelirken Karawanka tüneli kapalıydı . Dağlardan gitmek zorunda kaldık Avusturya'ya . Avusturya en iğrenç bölüm bir çok yerde çalışma yapmışlar ve iki şerit yine malum çoğu yolları . 500 km yol 12 saati buldu (9 -10 Haziran ). Sırbistanda kart alın faydası oluyor özellikle Navigasyon için. Vinyeteleri ADAC'den alın . Hırvatistan- Sırbistan gişede Bulgaristan ülkeye girer girmez solda otomatikler var oradan alın. Benzinliklerde kartla ödedim . En uygun mazot Avusturya da (Otobandan çıkıp alın ama) ve Türkiye'de . İnşaallah Temmuz sonu bu sefer Yunanistan üzerinden gitmeyi düşünüyorum . Gidip dönen arkadaşlar da tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

6. Scott20 üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Arapkarizma09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Vignetleri mutlaka online alin büyük kolaylik sirbistana gelmeden en az 3 km önceden telefonlarinizi flug moda alin veya kapatin veya sirptan 5 euroya kart alin 10Gb biri taksin hotspot acar acil durumda internetiniz olur

8. Arapkarizma09 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler