İmza Kampanyası (Almanya)

Değerlendir:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: İmza Kampanyası (Almanya)

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Moderatör Turab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart İmza Kampanyası (Almanya)

Almanya için
    Zorunluluk Aşı ve Cocuklara Corona Aşısı İsdemiyoruz.2 Tane link var her ikisindede 10 tane imzalamak isdermisin diye soruyor, hepsini imzalamak zorunda değilsiniz.Devam diye geçişdire biliniyor.

https://chng.it/rPSLwvS5

https://chng.it/bpxJnZ8F

2. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ustam asisiz insanlar yüzünden insanlar ölüyor bence hala zorunlu olmamasina sasiriyorum bu ötenazi gibi bir sey asi olmyarak bir baskasinin yasam hakini almaya kimsenin haki yok madem asi olmak istemiyorlar ozaman sosyal alanlarda dolasmasinlar yada ben asisizim diye boyunlarina pankart assinlar biz asi olanlarda onlardan kendimizi izole edelim asiya hayir kanpanyasi veya etkinliyine katilmak ayni insanlari nazi kanpina toplayip yakmaktan ne farki var ikisininde sonu ölüm ise amac ayni arac farkli bazi insanlar yasatmaya calisiyor bazilarida cesitli yollarla öldürmeye calisiyor asi olun ki asi olmak baska birinin hayatini kurtarir olmayan zaten baskabirinin katili olur bu belki kendi icin belki bir yakini belkide hic tanimadigi insanin celladi olur sahsen ben isteyerek asi olmayani asla evime yakinima sokmam kovarim ister maske taksin ister takmasin insan sadece bir gerecle öldürülmez kimyasal silahlarlada öldürülür bu virüs insanliga atilmis bir kimyasal biyolojik silah onun icin kimsenin deyirmenine su tasimaya gerek yok asi asi simdilik tek cözüm

3. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Moderatör Turab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Kardeşim bu Aşının daha mahiyeti bilinmiyor yan etkileri nedir oda tam bilinmiyor, ama Aşılılarda Kalp krizlerin coğalması kan pıhtılanması Aşı ola nın da corona olması falan .Apartopar acilen bi aşı ürettiler.ha hani bide tek aşı yetiyordu 2, 3, 4 ve sonunda da çip i takacaklar.Biri oyun oynuyor ve herkesi dahil ediyor.Eğer vucut benimse ben karar veririm.Hele hele cocukları rahat bıraksınlar.
    Biyoloji savaş bu belli.ama Aşılı biri olarak diyorum aşı hikaye.Bağışıklılık sistemine insan dikkat etsin.
    Ve Ölümler Allahın elinde zamanı gelen gider.Sebepler sadece bi perdedir.Zorunluluk zorbalıktır..vesselam...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler