Hakkimda Tahkikat baslatilmis

Değerlendir:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hakkimda Tahkikat baslatilmis

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Ürgüplü50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Hakkimda Tahkikat baslatilmis

Hayirli aksamlar arkadaslar bugün konsoloslukta randevum vardi adres degisikligi ve cocuklarimi kaydettirecektim ilk defa hic beklemeden cagirdilar oh dedim isim hizli bitecek iceri girdim memur cok net ve kibar hal hatir sordu taki TC kimlik nr bilgisayara girene kadar birden ses tonu degisti sizin icin islem yapamam hakkinizda tahkikat baslatilmis dedi ne tahkati dedim siyasi bunu ben aciklama yapamam konsalata gideceksiniztamam dedim ciktim konsalata vardim durumu acikladim nufüs cuzdanimi verdim bakti evet ic isleri bakanligi tahkikat baslatmis dedi en son nezaman Türkiyeye gittiniz dedi busene 11.ayin 15 geldim Türkiyede rasmi dairede islem yaptinizmi evet yeni kimlik kartimi cikardim dedim neyse bakti etti Türkiyede aranan bir kisiyle bütün bilgileriniz uyusuyor sadece dogum yerleriniz farkli ic isleri bakanligi dogum yerine dikkat etmemis yanlislikla sisteme sizin bilgileriniz verilmis ben simdi sizin adiniza dilekce yazacam Türkiyeden gelen cvb bekleyecegiz dedi iy dedim ben adres degisikligi ve cocuklarimi kaydettirmek icin geldim ne olacak dedi su anda sizin icin hic bir islem yapamayiz taki Ic isleri bakanligi tahkikati kaldirana kadar dedi nufüs cüzdani kopisini iletisime gecmek icin tlf numarami aldi

Bakalim hakkimizda hayirlisi sonuc ne cikacak

2. 2 kişi bu gönderi için Ürgüplü50 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye Incredibleturk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Selam, gecmis olsun diyeyim. Hikayenin devami nasil ?
    Bir bildiri geldimi ? Sonuc ne oldu ?

4. Incredibleturk35 üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Üye Ejder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Şimdiden geçmiş olsun diyelim. inşaAllah gerçek en kısa zamanda açığa çıkar.

6. Ejder üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Üye Ejder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Aklıma gelmişken söyleyeyim. E devlet şifre si olmayanlar en kısa zamanda Türkiye de postaneler den , yurtdışında konsolosluklar dan şifresini alsınlar. E devlet uygulamasında hakkınızda açılan davalar kısmından en azından ayda bir defa kontrol etsinler. Bu tür olaylar a mahal vermemek adına . Benim düşüncem. Okuma zahmetine katlandiginiz için de teşekkürler

8. 4 kişi bu gönderi için Ejder üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Üye Mi.TeVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Sadece E-Devlet degil Uyap Vatandaslik üzerinden de kendi bilgilerimizi sorgulayabiliriz. Uyap´a girmek icin kesinlikle normal vatandaslar icin E-Devlet girisi olmasi gerekiyor.

Saygilar

10. Mi.TeVe üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler