Oglum Kaza yapti Vollkaskoversicherung para ödemiyor :(

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Oglum Kaza yapti Vollkaskoversicherung para ödemiyor :(

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Oglum Kaza yapti Vollkaskoversicherung para ödemiyor :(

İyi akşamlar, arkadaşlar sizlerin bilginize ve tecrübenize ihtiyacım var.Allah şükür oğlum kaza da burnu bile kanamada arabada çıktı,sadece 3gün hastanede gözetim altında kaldı.
    Kaza nasıl oldu onu kısa bir şekilde anlatayım
    Kaza tarihi 26.10.17 akşam saat 21:00 cıvarında oldu,öğünde baya yağmur yağıyordu
    Arkadaşını bıraktıktaneve gelirken autobahn da (Aquaplaning)kaptiriyor arabanın hizi 130/140 km ve arabanın
    kontrol kaybediyor temirliklere vuruyor araba 3/4 defa takla atıyor sırt üstü duruyor,kaza da Allah şükür başka kimseye birşey olmuyor ne malarına ne canlarına,araba direk sos bağlı olduğu için kaza anına ambulans ve itfaye geliyor.Dedigim gibi Allah’ıma bin şükür oğlumun vücudunda çızık bile olmadı.
    Kaza bu şekildeydi arkadaşlar.bana sigorta da mektup geldi sizin arabanızı arka tekerleklerinde,yeterince profil olmadığında kazayı üstlenemiyoruz diyerek eve mektup gönderdiler ,arabam Mercedes E Klasse bj 2016 diesel
    Hatırladığım kadar arabanın yeterli profili vardı yazlık tekerleklerdi,Arba şuan Werkstatt duruyor,sigortanın Gutachte arka tekerlekleri söküp götürmüş bende habersiz,bende tekerleklerin kontrol etmeye gittimWerkstatta,ordaki çalışanlarda biz gördük tekerleklerde hiç profil yoktu dediler bana ama hiç inandırıcı gelmedi
    Arabada yeterli profil vardı,arkadaşlar sizlerin yardımınızı bekliyorum ben şuana kadar her hangi avukata başvurmadım,önce özbeceriksizlerle paylaşıyım dedim,ben Leverkusen de kalıyorum ,bana iyiyi bir avukat Tafsiye edermisiniz şimdiden bütün herkese çok teşekkürler.

Saygılarım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler