Ev sahibi ile problem

Değerlendir:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ev sahibi ile problem

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye derbder1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Ev sahibi ile problem

Iyi aksamlar arkadaslar ;Sizlere bir sorum olucak suan oturdugum evde 6 seneden beri oturuyorum evimin üstünde evin icindenyukari cikan bir merdivenle cati katina cikiliyor ben orasini ardiye olarak kullaniyorum yani fazlalik esyalarimi koyuyordum ,, bugün ev sahibimdensöyle bir msj aldimcati katini kullanamazsiniz oldugu gibi bosaltin sadece camasir asmak icin kullanabilirsiniz bu ayin sonunda sigorta sirketinden adamlar gelicek ve kontrol edicek , yukarsina yangin cikma tehlikesinden dolayi esya koyulmasi yasakmis .. 6 sene sonraaklina gelmis ki bu arada evin Hausmeisteri sürekli catiya cikip inen birisi ki biliyor kullanildigini, bizi eger bosaltmazsak bir iki isci yollayip ordaki esyalari bizim iznimizin disinda bosalattirip iscilerinde parasini bizden alacagini eklemis... Bizden önce oturan diger kiracilarda kullanmislarama bu sekilde bir problemle karsilasmamislar ve üstünebizim kontratimizda kullanamiyacagimiza dair birseyde yazmiyor ama cati da kontratta gecmiyor catinin yukariya cikisini dubleks evgibi düsününsadece kapisi var .... Bu sekilde davranmaya bir yetkisi varmidir bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olursanizcok sevinirimsimdiden tesekkür ederim.

2. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye calibra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Evet ev sahibi hakli yangin tehlikesi var Tiefgarage lardada tekerlek konulmasi bu sebeble yasak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler