Gesamtschule de Datenschutz ve Förderschule icin bilgi lazim.

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Gesamtschule de Datenschutz ve Förderschule icin bilgi lazim.

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye justblazey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Gesamtschule de Datenschutz ve Förderschule icin bilgi lazim.

Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var. Kizim 5. sinifa gecti bu sene daha ilk elternsprechtag da sinif ögretmenleri herhangi birsey soylememesine ragmen Föderögretmeni cocugu baska okula (Förderschule) okul disinda göndermekistiyor. Sorun da cocuk utangacmis derse katilimi azmis. Ayrica eski okulu aramis bizim iznimiz olmadan cocukla ilgili bilgi alisverisinde bulunmus. Hatta bana inanmiyorsaniz bir gun gelin sinifta sabahtan aksam kadar cocugunuzun yaninda oturun demis. Tabii ki ben duyunca deliye dondum. Hic bir sinifta kalmayan cocuk sadece utangac diye Sonderschule ye yani förderschuleye gönderecekler. Bunu söyleyen nasil bir ögretmen olur dedim. Esim sinifta otururken diger ogrenciler demeyecek mi neden burda oturuyor diye. Bunu dahi dusunemeyecek kalitesizlikte ogretmenler. Simdi Pazartesi terminim var ve sizin yardiminiza ihtiyacim var. Ne önerirsiniz. Bu konuda Datenschutz diye bir sey var mi yoksa ogretmenin sorma hakki var m i yanlis bir bilgi ile cokmak istemiyorum karsilarina. Simdiden tesekkur ediyorum sizlere.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler