Süresiz oturum icin bilgi lazim

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Süresiz oturum icin bilgi lazim

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye kafkaskartali76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Süresiz oturum icin bilgi lazim

Selamin aleykum öncelikle 2012 de almanyaya geldim.almanca kurslarini. Hepsini yapdim almanyada yasamak icin gereken sinavi bile gecdim bütün yazilisimavlari gecdim yazili olarak ama sadece konusmada birakdilar yanimdaki sinav arkdasim gelmedigi icin hocalarlar yapdim konusduk örnek verdik ama nedense konusmada birakdilar. Daha sonra sözlüye girmedim bidaha buzamana kadar calisdim ve devletten bir kurus dahi almadim, oturum yeri bana dedi 9. ayda süressiz oturum hakk ettin 2017 de gecenlerde aradik terminebosuna gelmeyin dediler yoksa yanacak paraniz yine b1 almalisin yada 2020 beklemelisin esin alman vatandasi oldugu icin.simdi benim ne yapmam lazim arkdaslar araba almak istiyorum kefil lazim yatirim yapmak istiyorum kefil lazim isimdegayet iyi gelirimde gayet. Iyi bikdim bu oturum sacmaligindan ne istesem yapamiyorum 2 sene oturum veriyolar hepde sizce bu normalmi. Termin verin orda konusalim diyorum yok diyolar bunun cikar yolu ne olcak acaba. Saygilar yanlis yere acildiysa konu özür dilerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Bu Konudaki Etiketler