Karadeniz Turu icin tavsiyeleriniz

Değerlendir:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Karadeniz Turu icin tavsiyeleriniz

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye alperen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Karadeniz Turu icin tavsiyeleriniz

Selamün Aleyküm,

ben Mayista 2 haftaligina Türkiye´ye memleketim Kayseriye ucacagim. Bu sene bir Karadeniz turu yapalim dedik ve bu konu hakkinda bilgi edinmek istiyorum. Aranizda Karadeniz turu yapan varmi? Nereleri mutlaka görmek gezmek gerekir? Temiz ve uygun fiyata nerde konaklanir? Nerde ne yenilir? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Kayseriden arac kiralayip ögle yola cikmayi planliyoruz. Burdaki tavsiyelerinizi/yorumlarinizi göz önünde bulundurarak kendimize bir rota cizmek istiyoruz. Geze geze gideriz diye düsündük. :)Ama biraz kararsisiz bu konuda masraf acisindan. Yoksa bir acenta ile anlasip otobüs ile tura katilmak mi daha mantikli olur? Önereceginiz bir tur sirketi varmi?

Aranizda böyle bir tur yapan varsa, tercübelerini paylasirsa cok sevinirim. :o Tesekkür ederim!

2. alperen üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Üye bahri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Safranbolu amasra sinop samsun ordu giresun trabzon uzungöl rize uzeri geçen sene gezmiştik. Oteller iki kişi 50 euroyu buluyor. Trabzon uzungöl o tarafta 750 tl ye felen çikiyor. Arap turistler çok oldugu için.

4. 2 kişi bu gönderi için bahri üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye josch07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba, ben turist rehberiyim
    size şunu tavsiye edebilirim ilk defa o bölgeyi yazın gidecekseniz organizeli yani bir tur şirketi ile gitmeniz
    bölge yazın kalabalık ve oteller dolu oluyor grup ile giderseniz kısa zamanda daha çok yer ve ekonomik olur.
    dikkat etmeniz gereken tur kaç günlük 4-5 günlük karadenizi teklif eden acentalar var bence çok kısa bir
    zaman hiç bir şey anlayamazsınız, bence en az 7-9 günlük olmalı bunun saten bir günü Batumda geçiyor
    dikkat etmeniz gereken kaç tane ekstra yaylalara minibüs ile gezi sunuluyor...
    programı inceleyin haritanın karşısında ona göre karar verin.

6. 3 kişi bu gönderi için josch07 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler