b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart b2b-beschaffungsplattform.de ( taniyormusunuz)

slm arkadaslar ben gecen yil internette bir reklam gördüm ve bir bakayim dedim .sitede marka ayakabi 6 euro elbise 3 euro buna benzer cok sey vardi telefondan leptopa bir cok cesit tikliyordum bakmak icin ancak giris yapamiyordum 3 saniyede üye ol diyorduöyle ya cok ucuz dedim ve üye oldum girdim yine bakamadim ve bosver diyip ciktimbir kac hafta sonra bir Rechnung geldi almanyadan 240 euro ilk yil diyorzar zor aradim ve ulastim bana dediler bu rechnungu ödemem lazimbende dedim ya bakin öyle bir dolandirici site kurmussunuzki kim girerse girsin merak eder ve üye olur ben üye oldum ama sizin dolandirici oldugunuzu anladim ve hemen ciktim ne yani simdi sizin sitenizi 10 dakika gezdim diye 240 euro mu ödüyecem dedim ve telefonu kapattim
    yinede bir pislik olmasin diye bu 240 euroyu ödedim cünkü sevmem öyle adimin biryerde kayitlara alinsin istemem bu güne Kadar olmadi öyle sey.

gecen hafta maillerime bakiyordum baktim 1.mahnung gelmis ayni yerden 199 euro istiyorlar

arkadaslar bu site hakkinda bilgisi olan varmi birde fikirleriniz nedir ne yapmam lazim

tskler
    isvicrede yasiyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler