RESIM BÖLÜMÜ (Anlamli,komik vs.)

Değerlendir:
4 kullanıcı bu konuyu oylamış:: listeyi göster
Yükleniyor...
Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
62 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: RESIM BÖLÜMÜ (Anlamli,komik vs.)

1. Teşekküre Gitİndir #41
    Teşekküre Git
    Üye oguen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    Emeğe saygı

2. oguen üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #42
    Teşekküre Git
    Moderatör osmanke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

4. osmanke üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #43
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

6. osmanke üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #44
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

8. 2 kişi bu gönderi için osmanke üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #45
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

LÜTFEN YAPMA .!
    BENİ AFFET ANNEM
    Tam iki gün boyunca beni bıraktığın yerde kaldım. Yol kenarında uyuyorum. Arabaların gürültüsünden korkuyordum ama hareket etmedim.
    Dün gece arabalardan biri durdu ve o dışarı çıktı. Beni öğle yemeğine davet etti ama hayır dedim. Beni evine davet etti ve ben de hayır dedim. Ona seni beklediğimi açıklamaya çalıştım ama dinlemedi.
    Bir tasmayı çıkardı ve orada daha fazla kalamayacağımı söyledi. Onu birkaç kez ısırdım ve sonunda homurdanırken ve ağlarken altıma işedim! Senden ayrıldığımı anlamadı! Beni isteğim dışında aldı ve ayrıldık! Çok üzgündüm çünkü endişeleneceğini biliyordum. Onun evinde bitirdik.
    Beni duymanı umarak bağırmaya devam ettim ama hiç gelmedin. Sinirlerimden kustum çok hasta hissediyorum Ona geri dönmem gerektiğini çünkü orada olmadığımı görünce seni terk ettiğimi düşüneceğini söyledim! Seni tüm kalbimle ve ruhumla seven ben birkaç gün önce ayrıldığımızdan beri ağlamayı kesmedim. Bunu sana asla yapmayacağımı bilmeni istiyorum.
    Şu anda nerede olduğunu ya da neden arabayı durdurup beni orada bıraktığını bilmiyorum. Eminim yapacak çok önemli bir işin vardı. Şimdi gelip beni alabilir misin anne?
    Bugün karnım ağrıdığı için yedim. Ben de çok yumuşak bir yatakta uyudum. Ve kazara kuyruğumu biraz salladım. Çok üzgünüm lütfen beni affet bana karşı çok nazik davranıyor. Sonsuza kadar kalabileceğimi söyledi. Bana Milo diyor ama zaten bir isim buldum. Beni aldığında ona söyleyebilirsin. Bunun büyük bir hata olduğunu ona açıkladığında ne kadar şaşıracağını göreceksin.
    Çünkü anneciğim benim için geri geleceksin değil mi?
    Bilinmeyen Yazar

Evcil hayvanlar artık onları istemediğimizde/ihtiyaç duymadığımızda tek kullanımlık değillerdir. Onlar ömür boyu bağlılıktır. Onlar aileden!
    Onları evlat edinen ve son sevgi dolu nefeslerine kadar kurtaran herkese çok teşekkürler. Senin sayende bu dünya daha iyi bir yer.
    Öyle zamanlar geldi çattı ki, utanç utanıp, çekildi köşesine. Esip gürlüyor utanmazlık...
    Ataol Behramoğlu

10. 3 kişi bu gönderi için osmanke üyemize teşekkür etti:

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler