Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Vavoo içerikleri vpnsiz

1. Teşekküre Gitİndir #21
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

php yada sistemi bizede anlatır gösterirsen bizde kendi sitemize yada player oynatıcımıza yapar rahat izleme imkanımız olur
    online proxy linki ile açıldığını biliyorum ama bu aralar düzgün proxy linki bulmak zor
    bitane ben söylim mesela link:[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. adresi yada link yazın önceden açılıyordu

2. 4 kişi bu gönderi için OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #22
    Teşekküre Git
    Yeni Üye ankaphoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

İçerik hırsızlığı yapıp sağı solu kurcalayanlara pek saygı duymuyorum hocam (: + olarak şu sistemi APK yaptık diyip hazır siteden APK yapan adamlar aylık 150₺ satıyor ben insanlar izlesin diye inşaa edip servis ediyorum. Bir zahmet bunu da kurcalamak isteyen adama bir iki not bırakayım.

4. ankaphoe üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #23
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Öyle bir şey pek mümkün değil hocam (: buna benzer not sistemleri özel sistem olarak geçer yüksek meblağlara satılır. Ayrıca bir proxy sistemine ihtiyaç duymuyor sistem.

6. Teşekküre Gitİndir #24
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Bu PHP her yerde dolaşamaz dolaşsa dahi bende ki gibi olması mümkün değil (: şu an vavoo,to huhu,to da inanılmaz güvenlik sistemleri var onları da açabiliyorum. Bu şu an oha to dan çekiyor. Ve diğer botlar şu anda offline durumda. Yani elinize geçse de çalıştırmanız pek mümkün değil.

7. Teşekküre Gitİndir #25
    Teşekküre Git
    Üye OSMANLİTOKADİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Biz eskiden vavoo dan lokalhost ile kaynak çekip siteye transfer ediyoduk vs nasıl yapıldığını unuttum

8. OSMANLİTOKADİ üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler