Yılar önce olan bir olay beni rahatsız ediyor

Rate This Thread:
Results 1 to 2 of 2

Thread: Yılar önce olan bir olay beni rahatsız ediyor

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Üye Serseri's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default Yılar önce olan bir olay beni rahatsız ediyor

Slm arkadaslarsizinle basımdangecen bir olayı paylasmak istiyorum .
    Bundan 4 sene önce ben ve 2 cocugum ,kız arkadasım ve onun 2 cocugu ile rhein nehrine gittikbenim kızım ve kız arkadasımın kızırhein nehrine girdiler tabıkı gözümüzün önündesuda oynuyorlardı benim kızım 13 yasında idi kız arkadasımın kızı 10 yasında idi , birden ne oldugunu anlamadık cocuklar bagırdı bizi kurtarın dıyecünkü su onları acıka cekiyordu, cocuklar akıntıya karsı koyamıyorlardı , halbukı bizden ızaklıkları 4-5 metre kadardı. Hemen kosup suya girip önce kız arkadasımın cocugunu kıya dogru itekledim sonrada kendi kızımı . Simdi bu olay aklıma gelince icim cok tuhaf oluyor , neden önce kız arkadasımıncocugunusonra kendi cocugumu kurtardım diye , o zamanlar kız arkadasıma ve kendi kızıma sunu söyledigimi hatırlıyorumönce kücük kızı kurtardım sonra büyügü . Cünkü kücük kız daha gücsüz , o günden beri vıcdan azabı cekiyorum aslında kücük kızı önce kurtarmamın gercek sebebi , kız arkadasımı o zamanlar o kadar cok sevıyordumki önceonun cocugunu kurtardım , o günden beri kendi kızıma bakınca icim sızlıyor acaba gün gelipte dermi baba önce sevgilinin kızını sonra benı kurtardım , demeki o benden dahamı degerli der diye cok korkuyorum , gerci o zaman demistim o kücük gücsüz diye önce onu sudan cıkardım , gerci cocuklar belkide coktan unutmustur olayı ama ben yılardır kızıma bakınca o olay aklıma geliyor üzülüyorum , sizce yanlısmı dogrumu yaptıgım .

2. Go to Thank YouDownload #2
    Go to Thank You
    Yeni Üye Tugay's Avatar

Info

Go to Top of Post

Arkadasim olay yillar evvel yasanmis olmus bitmis yani bizdeki halk deyimiyle olmusla ölmüse birsey yapamayiz artik.Sen böyle ani gelisen bir olay karsisinda refleksle üzerine düseni yapmissin ve cocuklarin ikisinede birsey olmamis sükür bence bu olayi unut takma kafana zaten böyle olaylarda insanin o anda düsünme firsati bile olmuyor ve tamamen refleksle hareket ediyor günün birindede eger olursa öyle bir soru cocugada o sekilde aciklarsin gönlün rahat olsun her cocugun cani önemlidir ve yasam degeri aynidir sen sonucta müdahele ederek dogru olani yapmissin,gönlün rahat olsun.Saygilar..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread