ausbildung ( yas 36 dan sonra) ?

Rate This Thread:
Results 1 to 1 of 1

Thread: ausbildung ( yas 36 dan sonra) ?

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Yeni Üye Mareşal's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default ausbildung ( yas 36 dan sonra) ?

Herkese selamlar arkadaslar. Frankfurtta yasiyorum. 36 yasindayim. 10 yildir almanyadayim. evliyim. bir cocuk var. Almanca kursa temizlik isi derken bir tanidik tavsiyesi üzerine schweißerschein yaptim.ondada malesef dikis tutturamadim. zeitarbeit firmalar sayesinde bu istende sogudum, ise girip cikmaktan. bazi büyük firmalarda meslek istiyor. Elde var sifir diyelim :). simdi yine tavsiyeer ve isteküzerine meslek yapmayi düsündüm. türkiyeden meslek lisesi mezunuyum. yapi bölümü olarak. Aklimda yapabilecegimbelirli bir meslek yok. Bazi arkadaslar schweißerschein yapmissam. industriemeschanickeryada schloßer yapmami öneriyorlar. Almancamda cok iyi degil. Ama cok yokda degil. kendi islerimi halledebiliyorum genel olarak. Bu noktada aklima siz degerli kardeslerime sorma fikri geldi. Eski bir beceriksizler aile üyesi olarak.Bende süper bir okul kafasi yok. Ama istegim var. Arbeitslosum suan is aramaktayim. Ne tür meslekler tavsiye edersiniz? yada tavsiyeleriniz varsa her türlü düsünceniz vs.. Simdiden cok tesekkür ederim arkadaslar.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread