4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Guncel APK varmi

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Gunnikboy12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Futbol Guncel APK varmi

Malum kanallar ulusal be alman kanallar icin m3u veya app bakyordum arkadaslar sizden ricamSon zamanlarda Inattv cok donuyor Mac icerisinde , sitedeki arkadaslarin onerdigi birkac uygulamayida yukledim fakat ya acilmiyor kanallar yada reklamlari cok asiri. Iptvye yukleyebilecegim veya telefona yukleyebilecegim app varsa paylasirsaniz sevinirim. Guncel tarih 12nisan tesekkurler !

2. 17 kişi bu gönderi için Gunnikboy12 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@Gunnikboy12

Apk
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

M3u
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

Bunları bi dene kardeş.
    Işini görür inşallah

4. 124 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Gunnikboy12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Cok sagol , m3u denedim ama yine de calismiyor; system error veriyor altta ya da cannot connect diyor. Apk deniyecegim simdi tvde olsa iyi olurdi amazon fire stick alsam apklari yukleyebilirmiyim ?

6. 4 kişi bu gönderi için Gunnikboy12 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye Murat84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

@Gunniboy

Açamadığına üzüldüm dostum. Linkin trafiğini kontrol ediyorun dünyanın her yerinden ülkeler bağlanıyor.

Acaba sendeki teknik bi sorun mu?
    Bazi ISP ler bu tarz linkleri bloklayabikiyor. Başka bi internetten bağlanarak dene. Apk dosyası android cihazlarında ve pc de emulatör ile açabilirsin.
    Tavsiye edebileceğim xtra cihaz x96 isminde android tv box.

8. 4 kişi bu gönderi için Murat84 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler