Seite 5 von 5 ErsteErste ... 345
Ergebnis 21 bis 25 von 25

Thema: Vavoo içerikleri vpnsiz

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #21
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von OSMANLİTOKADİ

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

php yada sistemi bizede anlatır gösterirsen bizde kendi sitemize yada player oynatıcımıza yapar rahat izleme imkanımız olur
    online proxy linki ile açıldığını biliyorum ama bu aralar düzgün proxy linki bulmak zor
    bitane ben söylim mesela link:[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. adresi yada link yazın önceden açılıyordu

2. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu OSMANLİTOKADİ für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #22
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von ankaphoe

Info

İçerik hırsızlığı yapıp sağı solu kurcalayanlara pek saygı duymuyorum hocam (: + olarak şu sistemi APK yaptık diyip hazır siteden APK yapan adamlar aylık 150₺ satıyor ben insanlar izlesin diye inşaa edip servis ediyorum. Bir zahmet bunu da kurcalamak isteyen adama bir iki not bırakayım.

4. The Following User Says Thank You to ankaphoe For This Useful Post:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #23
    Gehen Sie zu Danke

Info

Öyle bir şey pek mümkün değil hocam (: buna benzer not sistemleri özel sistem olarak geçer yüksek meblağlara satılır. Ayrıca bir proxy sistemine ihtiyaç duymuyor sistem.

6. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #24
    Gehen Sie zu Danke

Info

Bu PHP her yerde dolaşamaz dolaşsa dahi bende ki gibi olması mümkün değil (: şu an vavoo,to huhu,to da inanılmaz güvenlik sistemleri var onları da açabiliyorum. Bu şu an oha to dan çekiyor. Ve diğer botlar şu anda offline durumda. Yani elinize geçse de çalıştırmanız pek mümkün değil.

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #25
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von OSMANLİTOKADİ

Info

Biz eskiden vavoo dan lokalhost ile kaynak çekip siteye transfer ediyoduk vs nasıl yapıldığını unuttum

8. The Following User Says Thank You to OSMANLİTOKADİ For This Useful Post:

Seite 5 von 5 ErsteErste ... 345

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer