Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 5 of 23

Thread: youtube live to m3u8 converter

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Üye köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default youtube live to m3u8 converter

merhaba arkadaşlar sizlerle bu konu altında başlıkta da belirttiğim gibi youtube canlı yayın linklerini çok kolay bir şekilde m3u8 e çeviren bir apk uygulaması paylaşacağım forumda çokça youtube canlı yayın linkleri nasıl alınır yorumları görünce belki bunu kolaylastırcak bir uygulama yapabilirim diye düşündüm ve basit bir ara yüzlü kullanımı kolay bir uygulama geliştirdim kısaca uygulama kullanımı şöyle arkadaşlar youtube den m3u8 linki almak istediğiniz yayını youtube den bağlantısını kopyalayın bu uygulamaya giriş yapın bağlantı yapıştırma alanına yapıştırın ve dönüştür butonu na tıklayın uygulama dönüştürülen linki hemen aşağı ekleyecek ve dönüştürülen her link için bir bağlantı kopyalama butonu ve bağlantı yi test etmeniz için bir buton olacak test etmek için butona tıklandığında mini bir player ekledim sayfadan ayrılmadan test edebileceksiniz ve dönüştürülen her link geçmişe kayıt olacak taki siz sıfırla butonu ile sıfırlayana kadar yalnız uygulamayı kapatıp açtınız da geçmişte kayıtlı olan linkler görülmeyecek siz yeni bir bağlantı dönüştürdünüz de geçmiş kayıtlar da ortaya çıkcak ve dönüştürülen bağlantılara isim de verebilirsiniz bunun için bir bağlantı yi önce dönüştürüün daha sonra bağlantı adı butonu ile isimlendirın eğer isimlendirmeden başka bir bağlantı dönüştürürseniz daha sonra isim veremezsiniz son olarak playerin ekranda gözükmesini istemiyorsaniz oynatıcıyı kapat diyerek ekrandan yok edebilirsiniz umarım sizler için faydalı bir uygulama olmuştur arkadaşlar iki adet bağlantı bırakıyorum apk için
    bağlantı 1
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    bağlantı 2
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Similar Threads:

• The Following 15 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

• Go to Thank YouDownload #2
      Go to Thank You
      Yeni Üye Sarifatih's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default YouTube m3u8 converter

Sn. Admin Program için teşekkür ederim. İlk başta sorunsuz çalıştı. Ama şuan bu program hata veriyor. Aşağıdaki hatayı veriyor;
      (The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.)
      Last edited by Sarifatih; 23.03.24 at 02:38. Reason: Hata kaynağı ekledim.

• The Following 18 Users Say Thank You to Sarifatih For This Useful Post:

• Go to Thank YouDownload #3
      Go to Thank You
      Üye atakanpower's Avatar

Info

Go to Top of Post

Usta eline sağlık ama program çalışmıyor

• The Following 2 Users Say Thank You to atakanpower For This Useful Post:

• Go to Thank YouDownload #4
      Go to Thank You
      Üye köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

Quote Originally Posted by Sarifatih View Post
      Sn. Admin Program için teşekkür ederim. İlk başta sorunsuz çalıştı. Ama şuan bu program hata veriyor. Aşağıdaki hatayı veriyor;
      (The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.)
      uygulamayı şu an test ettim sorunsuz çalışıyor aldığın hata türkçesi şöyle
      Sunucu veya ağ başarısız olduğu veya format desteklenmediği için medya yüklenemedi.)
      bu uygulama ile ilgili bir sorun değil
      bu uygulama youtube canlı kanallarını m3u8 akış bağlantısı almak için canlı olmayan bir içeriği dönüştürmek istediğin de bu hatayı alırsın

• The Following 5 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

• Go to Thank YouDownload #5
      Go to Thank You
      Üye köprülü's Avatar

Info

Go to Top of Post

evet şu anda bende çalışmadığını fark ettim bu uygulamada kullanılan şu proxy adresi
      malesef askıya alınmış çalışmamasının sebebi bu bu proxy tekrar aktif olursa uygulama düzelecektir yada bu proxy ile aynı işleve sahip bir kaç tane daha vardı test ettim malesef onlar da şu anda askı da eğer çalışanı bilen varsa uygulamaya entegre edebilirim
      örneğin şunun gibi
      yada şunun gibi

• The Following 4 Users Say Thank You to köprülü For This Useful Post:

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread