Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
23 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: youtube live to m3u8 converter

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

arkadaşları uygulamayı yeniden düzenledim bazı değişiklikler uyguladım test etmek isterseniz buyrun linki bırakıyorum bu arada bu konu da ilk paylaştığım uygulamayı da aynı zamanda kullanmaya devam edebilirsiniz güncel versiyon uygulama bağlantı adresi
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

2. 6 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git
    Üye atakanpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Üstad emeğine sağlık güzel paylaşım çalışıyor

4. atakanpower üyemize teşekkür edenler:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Üye Kali66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba, eline sağlik köprulu usta, bu bazi kanallar atiyor calismiyor mesela atv Star showtv bunlar atiyor olmuyorlar.

6. Kali66 üyemize teşekkür edenler:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git
    Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Kullanıcı adı

@Kali66 kardeşim kusura bakma böyle bir sorun ile karşılaşmadim testlerim de fakat belki sen her hangi bir akış url si oynatmaya çalışmış olabilirsin bu uygulama şunun için bir youtube canlı yayını tarayıcı yada youtube uygulamasında oynatırken paylaş deyip bağlantısını kopyalar ve bu uygulamada ki bağlantı yapıştırma alanı na yapıştırıp dönüştür deyince bu bağlantıya ilişkin m3u8 bağlantısını almış olursun bununla birlikte dönüştürülen m3u8 bağlantıları sen sıfırla diyene kadar çerezlerde saklanır dönüştürülen m3u8 bağlantılarını kopyalayabilirsin uygulama içinde mevcut player ile test etmek için oynatabilirsin dönüştürdüğün her bağlantıya isim ver diyerek isim atayabilirsin yani sonuç olarak bu youtube canlı yayın linklerinin hls bağlantı adresini almak için oluşturulan bir uygulamadır
    Konu köprülü tarafından (28.03.24 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kullanıcı adı

8. 3 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Üye Kali66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Köprülü kardesim Cok tesekur ederim yardimindan dolayı,dediğini yaptim VLC playerde denedim dediğim gibi coğu kanalları calistiriyor ama bu dediğim kanallar sadece atiyor.

10. Kali66 üyemize teşekkür edenler:

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler