Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
21 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Beceriksizler üyelerimine 5 farkli reklamsiz apklar

1. Teşekküre Gitİndir #6
    Teşekküre Git
    Üye tarik32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı ergün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inat tv apk da virus var diyor
    slm bu inatbox modludur yani reklamsiz bazi andoroid aletlerde virus ikasi cikiyor
    ama her handi bir sarar yokdur
    Konu tarik32 tarafından (01.01.24 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi bu gönderi için tarik32 üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #7
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart stubebox seyirtürk repo

arkadaslar sizler icin ayrica stube box pro 5 icin seyirtürk repo paylasmak istedim bu repoyu
    stubebox yükleyin seyirtürk cogu icerikleri kullanabillirsiniz dizi bölümler film bölümler iptv bölümler
    sizlerin yapacaginiz cok bazit seyirtürk stube box system ayarlara girin tekrar system tiklayin
    solda en üste addons tiklayin sonra Zip dosyasından yükleyin tikla sonra harici depolama
    en son da indirme bölümüne tikla ordan seyirtürk repoyu bul ve indir sonra Depodan yükle
    tikla ordanda seyirtürk indir ve stubebox favorilere ekle hepsi bukadar seyirtürk deki icerikleri
    kolayca ulasabillirsiniz seyirtürk repo dosyasi alt linkdedir
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

4. 64 kişi bu gönderi için tarik32 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #8
    Teşekküre Git
    Kıdemli Üye muzo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Merhaba usta ben ceptelefonuna kurdum stube yi yaniz bu seyir türk zip dosyasini indirdim stube de kurmak isdiyorum zip dosyasi görinmuyir indirilener de nedeni nedir acaba

6. 3 kişi bu gönderi için muzo34 üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #9
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı muzo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba usta ben ceptelefonuna kurdum stube yi yaniz bu seyir türk zip dosyasini indirdim stube de kurmak isdiyorum zip dosyasi görinmuyir indirilener de nedeni nedir acaba
    slm ustam cok basit 2 secenek var ilk önce cep telefonunu bilgisayara bagla sonra bilgisayardan cep telefonun
    yükleme deposuna gir bilgisayardan seyirtürk apk cep tele gönder ve stube box ac ayarlardan depolardan
    seyirtürk bul yükle yükledikden sonra favoriye yolla hepsi bu kadar 2 secenek cep es datai explore yükle ordan
    depolama kizimlara gönderme yapabillirsin umarim sana yardimci olmusdurum arkadasim

8. 5 kişi bu gönderi için tarik32 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #10
    Teşekküre Git
    Yeni Üye sürücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Selam,"üye"tarik32 arkadas,tesekkürler bu faydali apk ler icin.Sayende form,formlandi!Ne demisler"kefenin cebi yok"!!!!Kolay gelsin.

10. 5 kişi bu gönderi için sürücü üyemize teşekkür etti:

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler