Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Youtube Live Tv linklerini iptv de nasil kullanabilirim!

1. Teşekküre Gitİndir #31
    Teşekküre Git
    Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Kullanıcı adı

usta denedim youtube de bölümlerin paylaşıldığı kanaldan m3u8 çevirmeye hata verdi embed yapayım tüm bölümlerini diye denedim ondada hata verdi sanırım paylaşan kanal sahibi sadece youtube üzerinden izlenebilir gibi birşey yapmış olmalı başka içerikler de deniyorum oluyor ama güzel köylü dizilerinde olmuyor malesef başkada kaynak bilemiyorum bu dizi için mesela kurtlar vadisi dizisi 200 bölüm birden playlist embed yaptım gayet güzel açılıyor

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

bu link te ki gibi güzel köylü dizilerini yapamadım malesef
    Konu köprülü tarafından (13.02.24 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kullanıcı adı

2. 2 kişi bu gönderi için köprülü üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #32
    Teşekküre Git
    Yeni Üye yalcin45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Usta kendim izleyeceğim
    Rica etsem yerel yayın yapan YouTube da bir kanalın M3u linki yapıp bana atabilir misin
    Ben yapıyorum açmıyor ssip tv de

4. 2 kişi bu gönderi için yalcin45 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #33
    Teşekküre Git
    Üye reflex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı köprülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    müsaadenizle bende konuya katkı da bulunmak istiyorum yine konuda verilmiş olan link üzerinden yardımcı olmaya çalışacağım armelin olan benim söyleyeceğim yöntem de youtube linki ni her hangi bir siteye yükleyip id numarası almak gibi bir gereklilik yoktur sadece youtube den m3u8 linkini almak istediğiniz canlı kanali çalıştırın paylaş deyin ve linkin soru işaretinden önce olan id numarasını vereceğim şablon sonuna ekleyin devamına da. m3u8 yazın şablon şöyle
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    yukardaki şablon devamına aldığınız id numarasını ekleyin devamına .m3u8 yazın daha sonra ister tarayıcı dan ister player den izleyebilirsiniz yalnız youtube den link almadan önce kalite ayarlarından otomatik seçerseniz oynatma sırasında tüm kaliteler ile gelir ama başka bir kalite seçerseniz sadece seçtiğiniz kalite de gelir linkin tam hali şöyledir
    Peki bunu Youtube değilde mesela Dailymotion videolarında çalışırmı acaba? Dailymotion da Fb tv canlı yayınını bu şekil alabiliyormuyuz?

6. 3 kişi bu gönderi için reflex üyemize teşekkür etti:

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler