Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 5 von 11

Thema: Kendi M3U dosyam için URL link sitesi

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von cagalici

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard Kendi M3U dosyam için URL link sitesi

Merhaba,

Ustalara bir sorum olacak.

Kendi M3U dosyam için URL link oluşturacak siteyi nasıl bulabilirim ve elimdeki .M3U uzantılı dosyayı URL olarak nasıl kaydedebilirim?

Müsait olduğunuzda yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.

2. Die folgenden 98 Benutzer sagen Danke zu cagalici für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Uenluesoy 1

Info

M3U ADESIM
    Yazıyor yukarıda yanıp sönüyor
    Tıla ve kendi m3u orda adresin.

4. Die folgenden 38 Benutzer sagen Danke zu Uenluesoy 1 für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von cagalici

Info

Zitat Zitat von Uenluesoy 1 Beitrag anzeigen
    M3U ADESIM
    Yazıyor yukarıda yanıp sönüyor
    Tıla ve kendi m3u orda adresin.
    Yok hayır yanlış anlaşıldım herhalde.

Ben kendi derlediğim, toparlayıp kullandığım özel bir .M3U dosyasını , bir IPTV Player'da URL link olarak kullanmak için ne yapmam lazım? Hangi site veya server üzerinden ve nasıl ücretiz olarak bu dosyamı URL link haline getirebilirim ?

6. Die folgenden 22 Benutzer sagen Danke zu cagalici für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #4
    Gehen Sie zu Danke
    Super Moderatör Avatar von mustafa1954

Info

Burada başka bir arkadaş için anlatmıştım ,basit bir şekilde m3u dosyasına url oluşturabilirsin .. Kolay gelsin
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

8. Die folgenden 18 Benutzer sagen Danke zu mustafa1954 für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #5
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von telase

Info

Zitat Zitat von cagalici Beitrag anzeigen
    Yok hayır yanlış anlaşıldım herhalde.

Ben kendi derlediğim, toparlayıp kullandığım özel bir .M3U dosyasını , bir IPTV Player'da URL link olarak kullanmak için ne yapmam lazım? Hangi site veya server üzerinden ve nasıl ücretiz olarak bu dosyamı URL link haline getirebilirim ?
    Arkadaşın sorduğu farklı bir şey.
    Şimdi şöyle anlatayım,kendi oluşturduğun m3u dosyasını,misal bir playerde,kullanıcı adını ve şifre girerek yani bir serverden almış gibi yaparak iptv playerden indiremez ve gösteremezsin.
    Ama,bu kendinin oluşturduğu m3u dosyasını,kendine veya bir başkasının ftp sine atıp,ftp den bu m3u dosyasının likini alıp bir playerde oynatabilirsin.
    Bazı playerler var,local olarakta çalışır.
    Yani playerden telefonunda veya bilgisayarında m3u dosyasının yerini göstererekte çalıştırabilirsin.
    Geändert von telase (04.08.23 um 12:03 Uhr)

10. Die folgenden 12 Benutzer sagen Danke zu telase für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer