Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: iptv ile ilgili sormak istediginiz herseyi buradan sorup yardim alabilirsiniz

1. Teşekküre Gitİndir #31
    Teşekküre Git
    Yasaklı TWINGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

stbmu ,360mb ve zor bir program ve sonucta ayni iptv serverda donmalar yasiyorsunuz,ott navigator da ayni ip serverda donmalar yok ,ama goruntu ve kullanim olarak stbmu daha iyi ve basit ayni sekilde iptv smaters pro da guzel ama cok donmalar ve ses goruntu uyumsuzluk cok,daha iyi iptv player lar varsa paylasalim

2. TWINGO üyemize teşekkür edenler:

3. Teşekküre Gitİndir #32
    Teşekküre Git
    Yeni Üye themisofgreek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaslar link icinde m3u dosyasini acan bir player varmi. Ornegin dosya dropboxta ve ismi ornek.m3u olsun. Bu ornek.m3u dosyasinin icerisinde diger m3u lar var. Ve her m3u da cesitli kanallari iceriyor. Kisaca her m3uyu playera yapisturabiliriz ama ben bu m3ulari dosyaya koyup bunu playere yapistirmak istityorum. Sonrada diger m3ulara playerdan tiklayarak acmak istiyorum. Biraz zor bir soru ama ustalar bir yolunu biliyorlardir.

4. Teşekküre Gitİndir #33
    Teşekküre Git
    Yeni Üye themisofgreek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Ornekte vereyim. Dropboxta olan dosya TURKIYE.m3u olsun.
    Bu dosyanin icerisinde sunlar olsun
    #EXTM3U
    #EXTINF:-1 group-title="BILINMEZ ile aciniz",0008 DENE1
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    #EXTINF:-1 group-title="BILINMEZ ile aciniz",0009 DENE2
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Ornek: IPTV playere TURKIYE.m3u yu yukledim. Diger iki dosya DENE1 ve DENE2 olarak goruluyor. Uzerine tiklayinca tabi error geliyor. Kisaca uzerine tiklayinca o dosyanin icerisinde ki kanallari nasil goruntuleyebilirm sorunun adi.

Selam ve sevgiler. Allah (cc) yolunuzu acik etsin....

5. Teşekküre Gitİndir #34
    Teşekküre Git
    Üye köprülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

sorunu eğer doğru andım ise kardeşim bu isteklerini karşılayacak bir player biliyorum sanırım apk olarak google play markete sunny Light m3u diye aratma yap
    burada markete ilişkin linkleri paylaşmakta sorun var mı bilemiyorum uygulama linkini o yüzden eklemedim bu uygulama ücretli ama hem isteklerini hem daha fazlasını karşılar özellikleri ile

6. Teşekküre Gitİndir #35
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Eraybey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Kendi IPTV bayiligimi nasıl kurarım

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler