Sinema kanalı satın alım

Rate This Thread:
Results 1 to 4 of 4

Thread: Sinema kanalı satın alım

1. Go to Thank YouDownload #1
    Go to Thank You
    Yeni Üye kenjori's Avatar

Info

Go to Top of Post

Default Sinema kanalı satın alım

Merhabalar. 1yıl önce babama next 2000 uydu alıcısı almıştım. İçerisinde 1 yıllık sinema aile sinema yabancı gibi türkçe dublaj film kanalları vardı. Fakat geçen hafta itibari ile bitti. Tekrar satın almak yada ne şekilde oluyorsa tekrardan bu kanalları devam ettirmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim çok yabancıyım burdaki konuşulan konulara. Meslek olarak bilgisayarcıyım ama burada dönen muhabbete kafam basmadı :D. Bu arada internet üzerinden film izleme gibi bir ihtiyacımız yok sadece sinema1001 sinema aile gibi kanallar vardı internete bağlanmadan onları izliyorduk onları tekrar açtırmak amacım. Şimdiden teşekkür ederim.

2. The Following 3 Users Say Thank You to kenjori For This Useful Post:

3. Go to Thank YouDownload #2
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye iizz's Avatar

Info

Go to Top of Post

arkadaşım.o.cihazlarda.bir.yılık.fabrikanın.v erdi....navila.....kodu.var.size.verilen.hediye.on un.günü.bütmiş.tekrardan.cihazı.aldın.yere.s ora.bilirsin

4. The Following 2 Users Say Thank You to iizz For This Useful Post:

5. Go to Thank YouDownload #3
    Go to Thank You
    Yeni Üye kenjori's Avatar

Info

Go to Top of Post

Benim de ilk aklıma o geldi ama sorun şu ki ben bunu trendyoldan aldım ve kesinlikle ilgili firmaya erişim sağlayamıyorum. Dışardan farklı bir şekilde temin etmem gerekiyor sanırım.

6. Go to Thank YouDownload #4
    Go to Thank You
    Kıdemli Üye iizz's Avatar

Info

Go to Top of Post

xtream .bölümü.var.senin.cihada.iptv.atır..tabi.cihaz ın.next.2000.internet.mencine.ise...wifi.takılan sa.sıkıntı.yaşarsın.işlemci.olarak.düşük.

7. The Following User Says Thank You to iizz For This Useful Post:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread