Seite 3 von 12 ErsteErste 12345 ... LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 15 von 56

Thema: Kablonet Yayınları Oynatma

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #11
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von yorfa

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

agalar bi el atın be şu konuya hele.millet android uygulama yapıp ugulamaya bile bu yayınları gömüyor gelir elde ediyor.biz altı üstü kendi üyeliğimizle kendi ip tv programımızdan kendimiz izlicez diye tırmalıyoz.

2. Die folgenden 4 Benutzer sagen Danke zu yorfa für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #12
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von Altunkral

Info

Gencler sonunda kırdım aes ile şifrelenmiş bildiğiniz gibi en güvenli sistem lakin kanallar telifli olduğundan ve kanallar için açık json olmadığından paylaşamıyorum. BİLGİNİZE

4. Die folgenden 9 Benutzer sagen Danke zu Altunkral für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #13
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von yorfa

Info

peki üeyligi olan izleyebilirmi sizin yönteminizle?

6. Die folgenden 5 Benutzer sagen Danke zu yorfa für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #14
    Gehen Sie zu Danke
    Yönetici Avatar von yilmaz

Info

Zitat Zitat von Altunkral Beitrag anzeigen
    intent://aHR0cDovL2xpdmUxc3Iua2FibG93ZWJ0di5jb20vTGl2ZS9ITF MvNDA2MC8yNTAwLm0zdTh8IGNvb2tpZT1BU1AuTkVUX1Nlc3Np b25JZD1rbHpkc3hyb

intent://aHR0cDovL2xpdmUxc3Iua2FibG93ZWJ0di5jb20vTGl2ZS9ITF MvNDA5OS8yNTAwLm0zdTh8IGNvb2tpZT1BU1AuTkVUX1Nlc3Np b25JZD1rbHpkc3hyb

Bunun kod üzerinde yönlendirmesi var böyle direk wuffy girer mi bilmiyorum ama girmezse örnek bir kod ayarlayıp atarım
    Code:
    1. http://live1sr.kablowebtv.com/Live/HLS/4060/2500.m3u8| cookie=ASP.NET_SessionId=klzdsxrl
    2. http://live1sr.kablowebtv.com/Live/HLS/4099/2500.m3u8| cookie=ASP.NET_SessionId=klzdsxrl

base64 ile encode edilmiş
    içinden bu iki link çıktı
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

Ben yurt dışındayım vlc ile çalışacak gibi oldu dönüp duruyor kablonet yurt dışı engeli var, kablonet üyeliğim var Türksatı aradım yurtdışına açtıramadım.
    Türkiye'de olanlar verdiğim liki bir denesin olacak mı?
    Selam ve Saygılarla İyi Forumlar...

8. Die folgenden 6 Benutzer sagen Danke zu yilmaz für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #15
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von semavati

Info

Zitat Zitat von yilmaz Beitrag anzeigen
    Code:
    1. http://live1sr.kablowebtv.com/Live/HLS/4060/2500.m3u8| cookie=ASP.NET_SessionId=klzdsxrl
    2. http://live1sr.kablowebtv.com/Live/HLS/4099/2500.m3u8| cookie=ASP.NET_SessionId=klzdsxrl

base64 ile encode edilmiş
    içinden bu iki link çıktı

Ben yurt dışındayım vlc ile çalışacak gibi oldu dönüp duruyor kablonet yurt dışı engeli var, kablonet üyeliğim var Türksatı aradım yurtdışına açtıramadım.
    Türkiye'de olanlar verdiğim liki bir denesin olacak mı?
    Linkler açılmıyor bu şekilde, sadece içlerinden info kanalınınki açılıyor. Diğerlerini bu şekilde izlemek mümkün değil.

10. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu semavati für diesen nützlichen Beitrag:

Seite 3 von 12 ErsteErste 12345 ... LetzteLetzte

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer