Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
42 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Buyrun, Film Siteleri Botu

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Yeni Üye İsyankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Link Güncellendi.

Yeni desteklenen:
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

############################
    Tarayıcılar için player eklendi bazı siteler için çalışmayabilir.
    Linkin sonuna &type=m3u yazıp m3u şeklinde indirebilirsiniz.

2. 8 kişi bu gönderi için İsyankes üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Üye Yazar Panda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı İsyankes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link Güncellendi.

Yeni desteklenen:

############################
    Tarayıcılar için player eklendi bazı siteler için çalışmayabilir.
    Linkin sonuna &type=m3u yazıp m3u şeklinde indirebilirsiniz.
    Selamlar abi, puhu tv'ye baktın mı? Çalışmıyordu en son. Bir de ben [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. sitelerini de önermiştim, eklenir mi acaba sonralardan? Şimdiden çok teşekkürler abi.

4. 2 kişi bu gönderi için Yazar Panda üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #13
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Yazar Panda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar abi, puhu tv'ye baktın mı? Çalışmıyordu en son. Bir de ben [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.., [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. sitelerini de önermiştim, eklenir mi acaba sonralardan? Şimdiden çok teşekkürler abi.
    Selamlar puhutv nin sitesinde bir sorun var galiba sitesinde diziler çalışıyor ama filmler çalışmıyor. Yazdığın sitelere de bakacağım.

6. 5 kişi bu gönderi için İsyankes üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #14
    Teşekküre Git
    Üye Yazar Panda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı İsyankes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar puhutv nin sitesinde bir sorun var galiba sitesinde diziler çalışıyor ama filmler çalışmıyor. Yazdığın sitelere de bakacağım.
    Çok teşekkürler abi, çok süpersin gerçekten. Bir de bu dizipalin playerinde normalde çift dil özelliği var, buradaki sitelerin bazılarında da var her halde, olnarı da çekebilmen mümkün müdür acaba? Çünkü ben android uygulamamda kullanıyorum bu botu, ve tek dil gözüktüğü için dil ddeğişmiyor.

8. 3 kişi bu gönderi için Yazar Panda üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #15
    Teşekküre Git

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Yazar Panda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler abi, çok süpersin gerçekten. Bir de bu dizipalin playerinde normalde çift dil özelliği var, buradaki sitelerin bazılarında da var her halde, olnarı da çekebilmen mümkün müdür acaba? Çünkü ben android uygulamamda kullanıyorum bu botu, ve tek dil gözüktüğü için dil ddeğişmiyor.
    includes/Players.php de ilk satırda ki fonksiyon kodunu bu şekilde yaparsan çift dil seçeneği gelir.
    Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

10. 126 kişi bu gönderi için İsyankes üyemize teşekkür etti:

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler