Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: PHP'siz calisan Youtube Kanallari

1. Teşekküre Gitİndir #11
    Teşekküre Git
    Yönetici garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Tekzen Sahtekari yine gelmis foruma ne yüz var bu adamda böyle anlam veremiyorum

2. 7 kişi bu gönderi için garaveli üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #12
    Teşekküre Git
    Yönetici garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Tekzen sahtekari

Sahtekar olmasan benim ve yilmaz usdanin ismi ile heryere üye olup yazi yazmassin.

Sahtekar olmasan yayinlarimizi alip baska yerlerde paylasmazsin

Sehtekar degilsen benim forumda mod oldugun zaman

yapmis oldugun listede neden bein kanallarini benim bilgim dahilinde olmadan neden liste icine gizledin saklayip ve bunlari Alman boardunda özellikle paylastin. (Benim forum adresi m3u php üzerinden )
    Bu yapmis oldugun serefsizlikleri bir anlat bakalim.Amacin neydi?

Sunulan listede senin adin geciyordu ve forumda senin yaptigin acik ve net yazili idi.
    Foruma gelip kendin istedin listeyi yapmayi ve oraya sen yazdin ben degil.
    Ayrica update ekledigin zaten konu vardi.oradan yazan ben degildim sendin.Yabi bütün üyeler senin yaptigini biliyordu buda yalan..
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    Sahtekar olmasan yalana devam etmezsin.

Baska boardlarda niye tutunamiyorsun banlanmadigin yer kalmadi.
    Benim daha mesaj bile yazmadigim yerde niye banlandim ..

Niye gittigin heryerde tartisma kaos ortami yaratip benim ismimi kötüledin..

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    Bak sehtekar herif bu foruma girmisligim yok senin sahtekarliklarin yüzüne ip ban vermisler

Bak daha bitmedi sahtekar herif

Bu forumda gidip sana konu ac demedim oradanda banlandin sonra yalakalip yapip farkli isimle girdin.
    Benide banlattirdin.Orada ne yazdim isen link verdin üye oldum.Okuyun orayi acik ve net.
    resim

Alman forumunda forumun listesini paylasiyorsun sahtekar

Daha bitmedi benim sana göndermis oldugum garaveli listesinin php server kodunu niye aciga verdin gicikligina heryerde paylasdin.
    Emanete hiyanetlik ediyorsun.Alcak bir karekterin var

Bu sahtekarlik degil serefsizliktir.

Daha bitmedi yilmaz ustanin benim ismimle üye olup yazdigin yazilar silindigi icin ekleyemiyorum ama hepsini gördük sannetmeki sahtekarligini kimse duymayacak.

Adam gibi ol efendi ol.Saygili ol alcak olma.Sahtekar olma.Yasindan basindan utan.

Simdi link üzerinden kafana göre uyarladigin ama dogru olmadigini kendininde bildigi bir uydurma hikaye yazmisin
    yilmaz usdanin kodlarini veriyorsun .Kendi kendini nasilda belli ediyorsun bak.Adin belli senin artik....

4. 8 kişi bu gönderi için garaveli üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #13
    Teşekküre Git
    Yönetici AKINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı garaveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekzen Sahtekari yine gelmis foruma ne yüz var bu adamda böyle anlam veremiyorum
    Ustam kisilerin yapacagi baska is kalmazsa ne yapar? böyle sacmaliklardan baska
    bari bir iki dosya paylasta vatandaslarin dua etsin böyle yaramaz islerle ugrascagina.

6. 10 kişi bu gönderi için AKINCI üyemize teşekkür etti:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler