Ergebnis 1 bis 5 von 5

Thema: Xtream panel ile ilgili bütün ayrintilar burada

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Yeni Üye Avatar von oturak

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard Xtream panel ile ilgili bütün ayrintilar burada

ARKADAŞLAR MERHABA

XTREAM PANELLERİNİN NASIL KURULACAĞINA DAHİL BÜTÜN DETAYLARI ANLATAN BİR YOUTUBE KANALI VAR FORUMDA İHTİYACI OLANLARA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNEREK PAYLAŞIYORUM

YOUTUBE KANAL LİNKİ [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

2. Die folgenden 12 Benutzer sagen Danke zu oturak für diesen nützlichen Beitrag:

3. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #2
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murat84

Info

Artık zahmete girmeye gerek yok bence panel kurcam diye çünki deymez.

▪︎Tr panelini bayi fiyatına 10euronun altina alabiliyorsun.
    ▪︎World paketi ise bayi fiyatına 12euro gibi.

Tabiki ana bayin sağlamsa bu fiyata alırsın.

Kaynakların iyi değilse panel açma ücreti 120-200euro ve 25-50euro arası bayilik fiyatları oynuyorlar.

Benim bu işten artık beklentim yok.
    Deymez. Piyasa rekabet dolu hemde ucuza satsan bile alan olmuyor..

Bu iş zamanında iyiymiş, artık millet youtube takiliyorlar ve nette birçok stream sunanlar var. Iptv ye değer veren kalmadı.

Bu benim görüşüm arkadaşlar.

4. Die folgenden 3 Benutzer sagen Danke zu Murat84 für diesen nützlichen Beitrag:

5. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #3
    Gehen Sie zu Danke

Info

@Murat84 doğru söylüyorsun tabiki fakat xtream paneli konusunda kendini geliştirmek adına bence faydalı olduğunu düşünüyorum. ayrıca forum olarak bizim neden kendimize ait bir panelimiz olmasın ki değilmi? en azından burada paylaştığımız yayınları bir panel kurup bütün foum üyeleri olarak kolaylaştırabiliriz diye düşünüyorum buda benim fikrim

6. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu oturak für diesen nützlichen Beitrag:

7. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #4
    Gehen Sie zu Danke
    Kıdemli Üye Avatar von Murat84

Info

@oturak
    Kurması kulağa hoş geliyor ama kalıcı kaynakları nereden bulacağız kardeş? Öyle kaynaklar olsa zaten benim m3u ya atarım ben ordan ücret vermeden panel kurmadan izlenir.
    Buradaki kaynakların geleceği belli değilki.

Xtream codes paneli olsa şua avantaj olur, m3u linkteki ana kaynağa kimse ulaşamaz benim m3u da direk ulaşılıyor ve dışarı sızıp kaynaklar patlıyor.

Panel kurulumu anladığım kadarıyla çokta ucuz değil. Kim karşılıycak masfrafı Cihaz, decoder, sunucu üyelik paneli vs.?

Her türlü panel kullandım ama hiç kurmadım, ve kolay olmadığını düşünüyorum.

Fikir olarak güzel, nasıl hayata geçireceğiz?

8. Die folgenden 2 Benutzer sagen Danke zu Murat84 für diesen nützlichen Beitrag:

9. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #5
    Gehen Sie zu Danke

Info

@Murat84 haklısın alt yapı için en önemli şey stabil çalışan kaynak yayın bulmak

10. The Following User Says Thank You to oturak For This Useful Post:

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer