Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
63 sonuçtan 61 ile 63 arası

Konu: Youtube den canli yayinlardan m3u8 alma işlemi.

1. Teşekküre Gitİndir #61
    Teşekküre Git
    Yönetici garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Turan_Turkaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize sağlıklı, mutlu yeni bir yıl diliyorum. Forumunuzda yeniyim. Bu konuya emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımı sunuyorum. Almanyadan yazıyorum. Bizim uydudan ve internetten canlı yayın yapan kanalımız [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. var ve verdiğiniz örnekleri kullanarak bir türlü çalıştırmayı başaramadım. Uydu antenim olmadığı için internetten ip tv üzerinden izlemek istiyorum. Rica etsem bilen arkadaşlardan biri yardımcı olabilir mi? Önceden her kese saygılar.
    Bu sekilde VLC üzerinden bakabilirsin

Linki kopyala ve vlc player 'a ver

Gizli içerik barındırıyor
    UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

UYARI: Gizlenmiş mesajı görmek için mesaj altındaki butonuna tıklamanız yeterlidir.
    Zorunlu olmadıkça mesaj yazmayın. Yazmak zorunda kalırsanız kısa mesaj iyi karşılanmaz.
    Yaşadığınız sorunlarınızı anlatırken detaylı yazın, cihaz adı, markası, hangi platformda gibi vs..
    Teşekkür ettikten 3 saniye sonra gizli içerik otomatik açılmazsa buraya tıklayın.

2. 54 kişi bu gönderi için garaveli üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #62
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Turan_Turkaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Teşekkür ederim usta, ellerine sağlık. Bu kanal linkindeki son kısım belirli aralıklarda değişiyor. Benim evde raspberry pi 3 var onun üzerinden çalıştıra bilmem için php dosyasının bir örneğini verir misin? Mesela bi yerden aldığım link şu şekilde çalışlyor [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..ç fakat kalitesi düşük.

4. 2 kişi bu gönderi için Turan_Turkaz üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #63
    Teşekküre Git
    Yönetici garaveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı Turan_Turkaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim usta, ellerine sağlık. Bu kanal linkindeki son kısım belirli aralıklarda değişiyor. Benim evde raspberry pi 3 var onun üzerinden çalıştıra bilmem için php dosyasının bir örneğini verir misin? Mesela bi yerden aldığım link şu şekilde çalışlyor [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..ç fakat kalitesi düşük.
    Burda ustamiz aciklamis

6. 57 kişi bu gönderi için garaveli üyemize teşekkür etti:

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler